DMC postavy

27. srpna 2009 v 20:39 | Shizuko-chan |  Devil May Cry
Pod C.č

Dante


Polodémon Dante lovec démonů je hlavní postavou celého anime. JEho otec byl démon Sparda a matka byla smrtelník. Má nadpřirozenou sílu. jeho zbraně jsou pistole a meč. Má rád jahodový pohár , pizzu bez oliv a hezký holky. Má bratra (dvojče) Vergila, kterého zabil. Neustále se topí v dluzích , které nestačí splácet. Jakmile jeden zaplatí už má další. Štěstí ve hře mu moc nepřeje a skoro pořád prohrává. Má společnost DMC (Devil May Cry) , kam ale moc zákazníků nechodí.


Patty Royal

Patty je sirotek , které pomohl Dante z problémů. Během anime mu chodí do společnosti DMC uklízet jelikož nemá co dělat a přemlouvá Danteho aby jí pomohl . Občas si s Dantem zahraje poker o peníze nebo kouká na televizi.Na konci anime zjistí kdo vlastně je . Kdo byl její otec a objeví i svou matku s kterou zůstane. Má Danteho ráda , ale nedává to najevo.Morrisson

Morrisson dohazuje Dantemu klienty .
Opravuje u Danteho věci , které rozmlátí , když ho popadne vztek.
Spraví opravdu všechno a někdy slouží Dantemu jako řidič.
Lady


Lady je jedna z mnoha u , kterých má Dante dluh. Obas zajde za Dantem aby jí zaplatil dluch nebo mu dohodí kšefk , který se jí zrovna nehodí. Je také lovec démonů. K likvidaci používá různé druhy zbraní. Je u ní jedna zvláštbost má jedno oko modré a druhé červené. V anime jí můžeme vodět už v druhém díle.


Trisch

Bývalá Danteho parťačka, která má stejný cíl lovit démony. Démony loví dál i když se odpojila od Danteho. Dante má její fotku na stole . Trisch občas pošle Dantemu nějaký účet za šaty apod. Je démon , který ovládá blesky . Když se anime poprvé objevila Lady šla proti ní , ale potom se ukázalo kdo je a udobřily se.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kiangelka Kiangelka | Web | 28. prosince 2009 v 18:11 | Reagovat

hmm.. originální blog:) asi máš hodně rád/a anime ačínu co :) mě osobně se líbí jen čínstina a čínští draci :D ale to nevá na anime taky někdy kouknu asi nejvíc naruto ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama